Pro objednání vyplňte Váš kontakt, případně volejte: 603400520

VEŘÍM, ŽE ČINNOST KAŽDÉHO ČLOVĚKA JE VEDENA POZITIVNÍMI ÚMYSLY

Profil Ing. Jan Roule

Věnuje se konzultanství (formou aplikace koučinku do praxe), jakož i samotnému koučinku. Jeho hlavními klienty jsou sportovci, manažeři a samotné firmy. Firmám nejčastěji pomáhá se strategickým marketingem (budování značky a definice hodnot firmy), s rozvojem prodejní strategie (včetně strategie prodejních kanálů) a s rozvojem prodeje jako takového (rozvoj prodejců a prodejních teamů). Je autorem teorie „Přirozený prodej“, která velmi kultivuje prodejní prostředí a propojuje prodej s péčí o zákazníky. Jeho konzultace jsou postaveny na rozvoji lidí ve firmě a hlavní výhodou tedy je, že budované know-how zůstává u klienta a ten na něm dále staví. Jeho motem je „Naučte vaši firmu růst i bez Vás“, čímž navíc dává podnikatelům prostor pro rozvoj životní rovnováhy, delegování a profesionalizaci.

Jan Roule 18 let pracoval na různých manažerských pozicích a jeho hlavní sféra zájmu se vždy točila kolem rozvoje potenciálu lidí.

Absolvoval ČVUT FEL – obor ekonomie a management telekomunikací. Jeden a půl roku pracoval v České televizi ve zpravodajství. Poté nastoupil do odvětví mobilních komunikací, do firmy T-Mobile, kde naposledy působil jako Ředitel prodeje residentním zákazníkům. Zde koučinkové metody rozvíjel v oblasti výkonu prodejní sítě. Koučinku se věnuje posledních 7 let a založil firmu InnerVoice, kde hlavním motem je „Všechno, co člověk opravdu potřebuje vědět, má v sobě“.
Jeho vášní je sport a inspirace lidí ke změně. Učí je, jak dosáhnout nejlepších výsledků, ale hlavně jak dosáhnout životní rovnováhy a najít si nejvhodnější vlastní cestu v dnešní hektické době. Má 2 děti, které jsou pro něj nikdy nekončící inspirací.

Vždy byl a je aktivní sportovec, a proto se i v koučinku specializuje především na sportovce a jejich schopnost dosahovat maximálních výsledků i pod největším tlakem – mentální síla je totiž umění zopakovat svůj nejlepší výkon v každé situaci. 

Velmi ho ovlivnil Sir John Withmore a Timothy Gallwey, se kterými měl tu čest strávit několik koučinkových školení (GROW, Inner Game school). Ve své praxi čerpá z GROW modelu a především z teorie „Inner game“. Je certifikovaný kouč a mimo jiné jsem absolvoval TASC (The Art and Science of Coaching) a NLP (Neurolinquistické programování) od prestižní mezinárodní školy Erickson College International. Je členem ICF – International Coach Federation a v minulém roce dokončil systém vzdělávání ICF a získal titul ACC.

Proč právě InnerVoice?

Všechny jeho znalosti vychází z praxe a zkušeností, které jsou prožité a vyzkoušené. Velkou výhodou je jeho technické vzdělání, neboť propojení psychologie osobnosti a fyzikálních principů je vskutku fascinující.
Podle jeho názoru je hlavním úkolem poznání sebe sama. Poznání toho, co, jak a proč v životě chceme a děláme. Jak reagujeme na okolní svět v různých situacích. Věří, že hlavním cílem je důvěra v nás a naše schopnosti. Každý člověk má úžasný potenciál a naším úkolem je ho najít.

Navazuje na práci Timothy Gallweye „Inner Game“, která pracuje s principy spolupráce vědomí a podvědomí, a na Sira Johna Withmora a všechny ty, kteří věří ve schopnosti druhých a sebe sama.
Přijďte se přesvědčit – první hodina je na zkoušku a uvidíte, že práce se sebou samým a s vlastním potenciálem je nesmírně obohacující.

V poslední době vytvořil teorii "Přirozený prodej", která funguje na principu propojení koučinku a prodejních technik. Jde především o odbourání bariér a využití svého maximálního potenciálu.

Snímek Obrazovky 2013 03 19 V 17.16.39 Acc Certifikát Certifikát Interní Koučink 0003Certifikát Inner Game Of StressCertifikát Nlp

Certificate Inner Game Coach Practitioner 001
Přečtěte si mé reference